Výhoda registrace

Registrovaným zákazníkům na našem eshopu, budou průběžně zasílaný emaily s akční nabídkou našeho zboží. Tímto tak budete mít přehled o novinkách v našem eshopu.

 

U nás můžete bezpečně zaplatit


 

 

 



Úvod »Antiradary» Beltronics VECTOR 995


        

Beltronics VECTOR 995

 

Výrobce: Beltronics
běžná cena 7 100 Kč
naše cena:
2 199 Kč ( Nejsme plátci DPH )

Parametry produktu


Doplňky: alfanumerický ekran ukazující sílu signálu a tekstovými informacemi, systém auto-scan, záměnné přední terče, možnost upgradu oprogramovaní, 3 způsoby osvětlování, sluchátkový vstup, pamět’ nastavění, výstup do Bel 905
Operační pásma: X-band 10.525 GHz +/- 25 MHz K-band 24.150 GHz +/- 100 MHz Ka-band 34.700 GHz +/- 1300 MHz Ku-band 13.400 GHz +/- 25MHz Laser 904nm 33 MHz bandwidth
Hlasové informace: ano, 60 digitálních, hlasových informací
Obsluha fotoradarů: ano, nejlepší účinnost
Regulace hlasitosti: ano, plná regulace + automatické a ručné ztišování
Přípojka do autozapalovače: ano
Přepínač dálnice – město: ano, 3 městské způsoby a dálnice
Všesměrová detekce signálů: ano
Maskující funkce VG2: ano, 2 systémy
Poplach náhlých nehod SWS: ano
Městský systém prace: ano
Redukce falešných poplachů: ano, digitální kontrola DSP
Obsluha typů radarů: X, K, Ka, Wideband Ka a také Ku Band Evropa
Ukazatel síly signálu: ano


Popis produktu

Radary POP, Ka, Laser. Seznam radarů stavěných v celé zemi účelem chytání přestupku rychlosti. Na štěstí, Beltronics vyprodukoval efektivní, malý a jednoduchý v obsluze antiradar. Připraveny tak, aby uživatel nemusel znát se na podrobnostech, ale by měl znamenitou obranu před místy kontrolování rychlosti, které jsou čím dál tím více technologicky pokročilé. Díky obraně v pásmech K-, X-, Ka-, dokonce i Ku – a také obraně před radary POP a objasňování laserů - Beltronics VECTOR 995 dovoluje objasňování všech druhů radarů.

Montáž Beltronicsa VECTOR 995 v Vašem autě nemohl být jednodušší. Malá přísavka s držadlem, které snadno připevnit k tabuli. Na ni vsouvá se zařízení a už je hotové! Zařízení je nevelkých rozměrů, moc zručné a nevysoké, je vhodnější něž konkurenty v té samé třídě. Zařízení obsahuje také dodateční detektor laseru namířený na zadní část auta, aby viděl signály laseru emitované za autem. Soubor obsahuje modrou, žlutou a červenou terče, které dovolují Vám přizpůsobit vzhled Beltronicsa VECTOR 995 k vzhledu Vašého auta. Obsahuje také speciální tašku na antiradar.

Jiným velkým trumfem Beltronicsa VECTOR 995 je snadnost jego obsluhy. Čtyři tlačítka na obslužnem panelu: připojení, městský systém on/off, světlost a hlasitost/ztišování. Během normálního používání červené, vodorovné LCD ukazuje výkresy síly radaru a lasera pro pozorované signály. Zařízení je zesilované 12–voltovým kabelem, který připojuje se do zapalovače.

Beltronics VECTOR 995 objasňuje radary v pásmech používaných v Evropě - X, K, i Ka, avšak má také možnost obrany v novém pásmu Ku (zvlaště používaným v západní Evropě). Díky tomu braní také před radary nového typu. Kromě toho modul modélu 995 je moc citlivý během detekce signálů radaru a v inteligentní způsob vybírá falešné poplachy. Zařízení ukazuje rovněž diodami naměření laseru.

Kromě toho, že zařízení objasňuje mnohopásmové radary a lasery, Beltronics VECTOR 995 vidí rovněž radary POP. Policie použivá radarové pistole zvlaště během většé intenzity dopravy. Toho typu radary dávají malo výstražného signálu, kromě toho Beltronics VECTOR 995 objasňuje takové radary z bezpečného odhalení.
Kromě audiální tonů Beltronics VECTOR 995 má rovněž digitální poplachový hlas, který mluví, ve kterých pásmech se nachází ohrožení. Beltronics VECTOR 995 može být přizpůsobený k personálním nastavení přes interfejs. Beltronics VECTOR 995 obsahuje systém VG-2, který braní antiradar před objasněním.

Beltronics VECTOR 995 má nejvyžší obranu z nejvíce pokročilých nářadí objasňujících radary. Jeho nový mikrovlnný přijímač zajišťuje upozornění ve všech radarovech pásmech, z největší vzdáleností, obsahuje nejpřesnější systém POP. Beltronics Vector 995 má dokonce desetkrát většou citlivost něž jakýkoli jiný antiradar. Dodateční vybavení dodává charakter a svědčí o vysoké třídě antiradaru.

 

 

 

 

Funkce:

V kompletu:

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.